Gminny Turniej Piłki Nożnej

Gminny Turniej Piłki Nożnej o

PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN

SOKOŁÓW 2018

W dniu 14.09.2018 w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Sokołowie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o  PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN. Organizatorem turnieju  była szkoła i Uczniowski Klub Sportowy „Sokoły” w Sokołowie a odpowiedzialni za organizacje byli : Anna Dembowska i Leszek Łonczyński. Patronat nad imprezą objął Pan Edmund Zieliński Wójt Gminy Gostynin.

Celem turnieju było promowanie gry w piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży , kształtowanie zdrowego stylu życia. Kształtowanie właściwej postawy dzieci i młodzieży jako zawodników i kibiców. Promocja zasady zdrowej rywalizacji w duchu fair play.

Do turnieju zaproszone zostały drużyny szkół podstawowych rocznik 2004 i młodsi, w zawodach mogli brać  udział chłopcy i dziewczęta.

Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów szkół podstawowych z:  Białotarska, Lucienia, Solca, Sokołowa, Sierakówka i Teodorowa. W wyniku zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Lucieniu , II - SP Teodorów   III -  SP Białotarsk, IV - SP Solec , V - SP Sierakówek, VI - SP Sokołów.

Zdobywcy  I, II, III miejsca otrzymali puchary i medale, a pozostałe zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.  Przyznane zostały nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika turnieju.