Gminne Dożynki w Sokołowie

Plon niesiemy, plon!

Pierwszy wrześniowy weekend upłynął nam w bardzo miłej atmosferze. W niedzielę  9 września świętowaliśmy w Sokołowie XI. Gminne Dożynki Ekologiczne. Po mszy świętej oraz części oficjalnej uroczystości młodzież naszej szkoły zaprezentowała swoje zdolności artystyczne. W przedstawieniu dożynkowym, w którym dziękowaliśmy za dary naszej Ziemi, nie zabrakło akcentów patriotycznych, które przypomniały o zbliżającej się 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Po raz kolejny odbył się także pokaz mody ekologicznej. Nasze modelki - Julia Dembowska i Julia Polichnowska – postawiły na inwencję twórczą, bo przecież  z worków i folii bąbelkowej można wyczarować cudne suknie wieczorowe. Prezenterem najnowszych trendów w modzie był Wiktor Szymkiewicz, który przedstawił stylizacje dziewcząt z humorem.

[Zobacz zdjęcia]