[Zobacz zdjęcia]

W dniu 18 października 2019 r. w naszej szkole  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademia rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przedstawiła historię tego święta, podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sukcesów. Dziękowała wszystkim zgromadzonym za przybycie oraz wręczała nagrody wyróżnionym nauczycielom. Głos zabrali zaproszeni goście kierując najlepsze życzenia dla pracowników szkoły. Z okazji DEN przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli na ręce pani Dyrektor okazały tort. Część artystyczną przygotowali uczniowie naszej szkoły. Młodzi artyści zaprezentowali krótką inscenizację, w której słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i innych pracowników szkoły. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz przybyłym gościom.