Talent to rzecz cudowna, ale nie posłuży temu, komu brak wytrwałości.

            Ta dewiza przyświeca uczestnikom XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Dziś- 16 grudnia- nasza drużyna najmłodszych członków Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokoły w składzie: Miłosz Andrzejczak, Bartosz Bajerowicz, Jakub Gralak, Piotr Kula, Maciej Laskowski, Wojciech Spryszyński, Dariusz Wudarczyk oraz Seweryn Zieliński wygrali rywalizację na szczeblu powiatowym, zdobywając I miejsce. Nagrodą dla młodych piłkarzy jest awans do gry na etapie wojewódzkim, która odbędzie się  w Płocku.

            Życzymy drużynie z Sokołowa dalszych sukcesów, może to początek kariery?... Przecież znany wszystkim Arkadiusz Milik stawiał swoje pierwsze kroki piłkarskie właśnie podczas turnieju Tymbarka. Zawsze warto podążać za marzeniami. Trzymamy kciuki za młodych sportowców.

Agnieszka Polichnowska