Dzisiaj tj.20.03.2020 r. uczniowie klas IV-VIII otrzymają e-maile od swoich wychowawców na podane wcześniej adresy. Proszę na nie odpowiedzieć, by wychowawcy mieli pewność, że mają do Was aktualne kontakty.

Od poniedziałku na pocztę będziecie otrzymywać informacje od nauczycieli, dotyczące dalszej realizacji podstawy programowej.

Wychowawcy oddziału przedszkolnego i klas I-III będą się kontaktować z rodzicami dzieci i uczniów telefonicznie.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny z wychowawcą lub dyrektorem.

Ewa Wachowicz