www.gov.pl/web/laboratoria

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Sokołowie otrzymała w 2021 roku 30 000,00 zł. W ramach środków otrzymanych z programu "Laboratoria Przyszłości" zakupiła drukarkę 3D, filament, aparat z kamerą i akcesoriami, oświetlenie do realizacji nagrań, mikrofon kierunkowy z akcesoriami, gimbal, statyw z akcesoriami, mikrokontrolery, lutownicę, klocki do samodzielnej konstrukcji z akcesoriami, stoliki meblowe. Sprzęt będzie wykorzystywany na zajęciach: biologia, chemia, edukacja wczesnoszkolna, fizyka, informatyka, język polski, plastyka, przyroda, zajęcia dodatkowe, religia.

Zima w Sokołowie - "Laboratoria Przyszłości". ❄️

[Zobacz więcej]

Wyposażenie naszej szkoły - "Laboratoria Przyszłości".

[Zobzacz więcej]

Tydzień Kodowania I- "Laboratoria Przyszłości".

.

Projektowanie w 3D - Tinkercad - "Laboratoria Przyszłości".

[Zobzacz więcej]

Tydzień Kodowania II - "Laboratoria Przyszłości".

[Zobzacz więcej]

MODI - intuicyjna metoda nauki programowania - "Laboratoria Przyszłości".

[Zobzacz więcej]

YouTobe - "Laboratoria Przyszłości".

Facebook - "Laboratoria Przyszłości"