Młodość bez nałogów-  pod tym hasłem odbył się w Szkole Podstawowejim. Marszałka Piłsudskiego w Sierakówku II Międzyszkolny Przegląd Małych Form Scenicznych, którego ideą jest podnoszenie świadomości młodzieży na temat negatywnych konsekwencji wynikających z ulegania nałogom. Uczniowie z czterech szkół zaprezentowali scenki profilaktyczne obrazujące szkodliwość używek.

Grupa pięciu osób reprezentująca naszą szkołę- Natalia Boguszewska, Julia Dembowska, Anna Maciejewska, Julia Polichnowska i Mikołaj Ostrowski przedstawili  program pt. „To zależy tylko od ciebie”. Nad przygotowaniem uczniów czuwały panie Agnieszka Polichnowska i Wiktoria Jóźwiak.

 Udział w takim przedsięwzięciu jest dla wszystkich cennym doświadczeniem, a upominki wręczone uczestnikom z pewnością będą przedsmakiem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.